Matemātiķu

Laika līnija Fotogrāfijas Nauda Markas Skice Meklēt

Galileo Galilei

Dzimšanas datums:

Dzimšanas vieta:

Datums nāves:

Vietu nāves:

15 Feb 1564

Pisa (now in Italy)

8 Jan 1642

Arcetri (near Florence) (now in Italy)

Prezentācija Wikipedia
UZMANĪBU - automātiska pārrēķināšana no angļu versija

Galileo Galilei 's vecāki bija Vinčenco Galilejs un Džūlija Ammannati. Vincenzo, kurš bija dzimis Florencē 1520, bija par mūzikas skolotāju un soda aizziest atskaņotāju. Pēc studijām mūzikas Venēcijā viņš ir veicis eksperimentus ar virknes, lai uzturētu savu mūzikas teorijas. Giulia, kurš bija dzimis Pescia, precējusies Vincenzo in 1.563 un viņi izteica savu māju laukos pie Pizas. Galileo bija viņu pirmā bērna un pavadīja pirmo gadu ar ģimeni Pisa.

In 1.572, kad Galileo bija astoņi gadi, viņa ģimene atgriezās Florencē, sava tēva dzimtajā pilsētā. Tomēr, Galileo palikusi Piza un dzīvoja uz diviem gadiem ar Muzio Tedaldi, kas bija saistīts ar GALILEO māti laulībā. Kad viņš sasniedzis vecumu desmit, Galileo kreisi Pisa pievienoties viņa ģimenes Florence un tur viņš bija tutored ar Jacopo Borghini. Kad viņš bija pietiekami veca, lai būtu izglītību klosterī, viņa vecāki nosūtīja viņam Camaldolese Monastery at Vallombrosa kas atrodas lielisks mežu Hillside 33 km uz dienvidaustrumiem no Florence. Camaldolese rīkojums bija neatkarīgs no benediktīniešu ordeņa sadalīšana no tā par 1012. Rīkojums kopā vieninieku dzīvi eremīts ar stingriem dzīves mūks un drīz jauniešu Galileo atrodams šajā dzīvē pievilcīgu. Viņš kļuva par iesācēju, kas gatavojas pievienoties rīkojumu, taču tas neattiecas, lūdzu, viņa tēvs, kurš jau iepriekš bija nolēmusi, ka viņa vecākais dēls jākļūst ārstam.

Vincenzo bija Galileo atgriezties no Vallombrosa uz Florenci, un atmest domu pievienoties Camaldolese rīkojumu. Viņš turpina savu izglītību Florencē, tomēr, skolā vada Camaldolese mūki. In 1.581 Vincenzo nosūtīts Galileo atpakaļ Pisa dzīvot atkal ar Muzio Tedaldi un tagad iestāties par medicīnas mērā of Pisa University. Lai gan par medicīnas karjeras ideja nekad, šķiet, ir lūguši uz Galileo, tēva vēlme bija diezgan dabas prasība, jo tur bija atšķirt ārstu ģimeni pagājušā gadsimta. Galileo nekad, šķiet, ir jāņem medicīnas studijas nopietni, apmeklējot kursus par viņa reālās intereses, kas bija matemātikas un dabas filozofiju. Viņa matemātikas skolotāja Pisa bija Filippo Fantoni, kas notika priekšsēdētājs matemātiku. Galileo atpakaļ uz Florenci, lai vasaras brīvdienas, un ir jāturpina mācīties matemātiku.

Gadā 1.582-83 Ostilio Ricci, kurš bija matemātiķis no Toskānas tiesā un bijušais skolnieks Tartaglia, apmācību kursu Euclid 's elementus, no Pizas Universitātes Galileo apmeklēti. Gadā vasarā 1.583 Galileo bija atpakaļ Florence ar savu ģimeni un Vincenzo mudināja viņu lasīt Galen, lai turpinātu savu medicīnas studijas. Tomēr Galileo, joprojām nevēlas studēt medicīnu, aicināja Ricci (arī Florence, kur toskaņu tiesa pavadīja vasaras un rudens) viņa mājās, lai apmierinātu viņa tēvam. Ricci mēģināja pārliecināt Vincenzo lai viņa dēlu mācīties matemātiku, jo tas bija, kad viņa intereses dēt. Protams, Vincenzo nepatika ideja un pretojās stabili, bet galu galā viņš bija tā maz un Galileo varēja mācīties par Eiklīds un Arhimēda darbus no itāļu valodu, ko Tartaglia bija izdarījusi. Protams, viņš joprojām oficiāli uzņemta par medicīnas students Pisa bet galu galā līdz 1585 viņš pameta šo kursu un palikuši bez pabeigšanas viņa pakāpi.

Galileo sāka mācības matemātikā, pirmais privāti Florence un tad laikā 1.585-86 pie Siena kur notika oficiāla iecelšana amatā. Gadā vasarā 1.586 viņš māca Vallombrosa, un šajā gadā viņš uzrakstīja savu pirmo zinātnisko grāmatu mazliet bilance [La Balancitta], kas aprakstīts Archimedes "metodi atrast konkrētu gravities (tas ir relatīvā blīvuma) vielu izmantošanas līdzsvaru. Nākamajā gadā viņš devās uz Romu, lai apmeklētu Clavius kurš bija profesors matemātikā jezuīts Collegio Romano tur. Jautājums, kas bija ļoti populāras jezuīts matemātiķi šajā laikā bija smaguma centriem un Galileo līdzi dažus rezultātus, kuru viņš bija atklājis par šo tēmu. Neskatoties uz padarot ļoti labvēlīgu iespaidu uz Clavius Galileo neizdevās iegūt amatā mācīt matemātiku Boloņas Universitātē.

Pēc aiziešanas Roma Galileo atradās saskarē ar Clavius pa pastu Guidobaldo del Monte arī regulāri korespondents. Protams, teorēmu, ko GALILEO tika pierādīts smaguma cietvielu centru un pa kreisi Romā, tika apspriesti šajā sarakstē. Ir arī iespējams, ka Galileo saņemta lekciju piezīmes no kursiem, kas tika sniegts Collegio Romano, jo viņš izgatavoja kopijas no šāda materiāla, kas vēl joprojām izdzīvot šodien. Sarakste sākās ap 1.588 un turpinājās daudzus gadus. Arī 1.588 Galileo saņēma prestižo uzaicinājumu uz lekciju par izmēriem un atrašanās vietu ellē ar Dante's Inferno pie Florences akadēmijā.

Fantoni kreisi priekšsēdētājs matemātikas of Pisa in 1.589 Universitāte un Galileo bija darbā, lai ieņemtu amatu (kaut gan tas ir tikai nominālā spēj sniegt finansiālu atbalstu Galileo). Ne tikai viņš saņems spēcīgu ieteikumi Clavius, bet arī viņš bija ieguvis lielisku reputāciju ar savu lekcijas Florences akadēmijas iepriekšējo gadu. Jauniešu matemātiķis bija strauji ieguvusi reputāciju, kas bija nepieciešams iegūt šādu nostāju, bet joprojām bija augstākās pozīcijās, kurās viņš varētu mērķis. Galileo pavadīja trīs gadus, kurai ir šī amata universitātē Piza un šajā laikā viņš rakstīja De Motu eseju sēriju par teorija kustības, ko viņš nekad nav publicēts. Tas ir iespējams, ka viņš nekad nav publicēts šo materiālu, jo viņš bija mazāks, nekā apmierināti ar to, un tas ir taisnīgi attiecībā gan satur dažus svarīgus soļus uz priekšu, tas arī bija iekļauti daži nepareizi idejas. Iespējams, vissvarīgākais jaunām idejām, kuras De Motu sastāvā ir, ka viens var pārbaudīt teorijas, veicot eksperimentus. Jo īpaši darbā ir sava svarīga ideja, ka viens izmēģināt teorijas par kuriem iestādes, izmantojot slīpu plakni, lai palēninātu nolaišanās ātrumam.

In 1.591 Vincenzo Galilejs, Galileo tēvs, nomira, un kopš Galileo bija vecākais dēls viņš bija sniegt finansiālu atbalstu pārējo ģimenes un jo īpaši ir vajadzīgie finanšu līdzekļi, lai nodrošinātu dowries viņa divas jaunākās māsas. Būdams profesors matemātikā Pisa netika maksāts, tādējādi Galileo meklēja vairāk ienesīgu amatu. Ar spēcīgiem ieteikumiem Guidobaldo del Monte, Galileo tika iecelts profesora matemātikas Padujas Universitātē (University of Venice Republikā) 1.592 pie algu trīs reizes, ko viņš saņēma laikā Pisa. Par 1.592 7 decembris viņš deva savu inaugurācijas lekciju un sāka pagājuši astoņpadsmit gadus universitātē, gadus, kuru viņš vēlāk aprakstīts kā vislaimīgākais viņa dzīvi. Padujas savus pienākumus galvenokārt bija iemācīt Euclid 's ģeometrija un ar standarta (ģeocentrisks) astronomijas medicīnas studenti, kas būtu jāzina, kādu astronomijas Lai izmantotu astroloģija savā ārsta praksē. Tomēr, Galileo iebilda pret Aristotle 's Ņemot astronomijas un dabas filozofiju, trīs publisko lekciju viņš bija saistībā ar izskatu New Star (tagad pazīstams kā "Kepler" s supernova') in 1604. Šajā laikā uzskats, ka Aristotelis, proti, ka visi debesu izmaiņas bija rasties mēness reģionā tuvu Zemei, valstībā fiksēto zvaigznēm ir pastāvīgas. Galileo izmanto paralakse argumentus, lai pierādītu, ka New Star nevarēja būt tuvu Zemei. Ar personisko vēstuli rakstījis Keplers in 1.598 Galileo norādīja, ka viņš bija Kopernika (ticīgais no Kopernika teorijas). Tomēr neviena valsts parakstīt šo ticību bija redzamas tikai daudzus gadus vēlāk.

Padujas, Galileo sāka ilgtermiņa attiecības ar Maria Gamba, kas bija no Venēcijas, bet viņi nav precēties varbūt tāpēc, ka Galileo juta viņa finanšu situācija nav pietiekami labs. 1600 viņu pirmā bērna Virginia dzimis, sekoja otrā meita Livia kas nākamajā gadā. In 1.606 viņu dēls Vincenzo bija piedzimis.

Mēs iepriekš kļūdu Galileo teorija kustības, kā viņš, kas to veic De Motu ap 1.590. Viņš bija diezgan kļūdaina savu pārliecību, ka spēku iedarbojas uz ķermeņa bija Relatīva atšķirība starp tās īpatnējā svara, un ka vielas, caur kuru to pārvietot. Galileo rakstīja savam draugam Paolo Sarpi, soda matemātiķis, kas bija consultor uz Venēcijas valdība, 1604 un ir skaidrs, no viņa vēstuli, ka pa šo laiku viņš saprata savu kļūdu. Patiesībā viņš bija atgriezies darbā kustības teorijas 1.602 un vairāk, pēc diviem gadiem, ar savu pētījumu par slīpi lidmašīnas un svārsta, viņš bija formulēts pareizu likumu, kas iestādēm un strādāja, ka šāviņa šādi parabolisks ceļš. Tomēr šiem populārajiem rezultāti netiks publicēta vēl 35 gadus.

In 1.609 maijā Galileo saņēma vēstuli no Paolo Sarpi stāstīja viņam par tālskatis, ka holandietis ir parādījusi Venēcijā. Galileo rakstīja Starry Messenger (Sidereus Nuncius) in 1.610 aprīlī:

Apmēram pirms desmit mēnešiem ziņojums sasniedzis manas ausis, ka dažas Fleming bija uzbūvējis tālskatis, ar kura palīdzību redzamu objektu, kaut arī ļoti tālu no acs novērotājs, bija skaidri redzams, it kā tuvumā. Šīs patiesi ievērojama ietekme vairāki pieredzes bija saistīti ar kuru dažas personas uzskatīja, kamēr citi liegta tiem. Dažas dienas vēlāk ziņojums tika apstiprināts ar vēstuli es saņēmu no francūzim Parīzē, Jacques Badovere, kas radīja mani uz sevi no visas sirds izpētīt līdzekļus, ar kuriem es varētu nonākt pie izgudrošanas līdzīgs instruments. To es tomēr drīz pēc tam, mans pamats ir mācība refrakcijas.

No šiem ziņojumiem, un izmantot savas tehniskās prasmes, kā matemātiķis un kā amatnieks, Galileo sāka veikt virkni teleskopiem, kuru optiskais sniegums bija daudz labāks nekā holandiešu instrumentu. Viņa pirmais teleskopu tika pieejamos lēcu un deva palielinājumu par apmēram četras reizes. Lai uzlabotu šo Galileo iemācījos sasmalcina un polish savu lēcas un 1.609 augusts viņš instrumentu palielinājumu par apmēram astoņus vai deviņus. Galileo uzreiz redzēja, tirdzniecības un militārām vajadzībām viņa teleskops (ko viņš sauc perspicillum) attiecībā uz kuģiem jūrā. Viņš tur Sarpi informēja par savu attīstību un Sarpi organizēja demonstrācijas, lai Venēcijas Senātam. Viņi bija ļoti pārsteigti un, saņemot lielu palielināt savas algas, Galileo sniedza ekskluzīvas tiesības par teleskopiem ražošanas līdz Venēcijas Senātam. Šķiet īpaši labs pāriet uz viņa puses, jo viņam bija jāzina, ka šādas tiesības būtu bezjēdzīga, jo īpaši, jo viņš vienmēr ir atzinusi, ka teleskops nebija viņa izgudrojums!

Līdz beigām 1.609 Galileo bija pārvērtusies viņa teleskopu uz nakts debesīm un sāka veikt ievērojamus atklājumus. Swerdlow raksta (sk.):

Aptuveni divus mēnešus, decembrī un janvārī viņš daudz atklājumus, kas mainījuši pasauli, nekā kāds jebkad veikts pirms vai pēc.

Astronomijas atklājumi viņš ar saviem teleskopiem tika aprakstītas īsu grāmatu ar nosaukumu Starry Messenger publicēts Venēcijas 1.610 maijā. Šis darbs rada sajūtu. Galileo apgalvoja, ka ir redzējuši kalnos uz Mēness, ir pierādīts, Piena ceļš veidoja sīku zvaigžņu, un esmu redzējis četrus mazos riņķo ap Jupiteru. Pēdējiem, ar uzmanību iegūt stāvokli Florencē, viņš ātri ar nosaukumu "Medicean zvaigznes". Viņš bija arī nosūtīja Cosimo de Medici, Grand Toskānas, lielisks teleskops pats hercogs.

Venēcijas Senātam, iespējams, saprotot, ka tiesības uz ražošanas teleskopi, ka Galileo ir piešķīrusi tiem bija nevērtīgs, iesaldēja savas algas. Tomēr viņš bija izdevies Atstāj iespaidu Cosimo, un 1.610 jūnijā, tikai mēnesi pēc viņa slavenā maz grāmata tika publicēta, Galileo atkāpās no amata Padujas un kļuva par galveno Matemātiķis pie Pizas universitātes (bez mācību darba pienākumi) un "matemātiķis un filozofs "uz Grand Toskānas hercogs. In 1.611 viņš viesojās Romā, kur viņš tika uzskatīta par vadošo slavenība, Collegio Romano likts uz grand vakariņas ar runu par godu Galileo ievērojamākajiem atklājumiem. Viņš arī tika loceklis Accademia dei Lincei (faktiski sesto locekli) un tas bija gods, kas bija īpaši svarīgi, lai "Galileo", kas parakstīja pats "Galileo Galilei Linceo" no šī brīža.

Kaut gan Romā, un pēc viņa atgriešanās Florence, Galileo turpināja izteikt apsvērumus ar savu teleskopu. Jau Starry Messenger viņš radījis aptuvenu laika četriem Galileja pavadoņi, bet precīzāki aprēķini tika veikti, protams, nav viegli, jo bija grūti noteikt, no novērošanas, kas mēness bija man, kas ir II, kas III un kurā IV. Viņš veica ilgu novērojumi un varēja sniegt precīzu laika posmu 1.612. Vienā posmā aprēķinos viņš kļuva ļoti neizpratnē, jo datus, kurus viņš bija reģistrēti šķiet pretrunīgi, bet viņš bija aizmirsis, lai ņemtu vērā kustības Zeme ap sauli.

Galileo pirmo reizi pavērsa viņa teleskops uz Saturn par 1.610 jūlijs 25, un tas parādās kā trīs institūcijas (viņa teleskops nebija pietiekami laba, lai pierādītu, gredzenus, bet kuras ir tās parādās kā cilpas katrā pusē planētas). Turpināja novērojumi mīklainām patiešām Galileo abās pusēs Saturn iestāžu pazuda, kad gredzenu sistēma malas on. Arī 1.610 viņš atklāja, ka, ja redzams teleskopu, planētas Venēra parādīja posmos, kā piemēram, Mēness un tādēļ ir orbītā Saules nevis Zemes. Šajā neļāva viena izšķirties starp Kopernika sistēmu, kurā viss iet ap Saule, un ieteica Tycho Brahe, kur viss, bet Earth (un Mēness) iet ap Saule, kas savukārt iet ap Zemi. Lielākā daļa astronomi par laiku faktiski atbalstīja Brahe 's sistēma un patiesi atšķirt divus eksperiments tika tālāk no dienas instrumentiem. Tomēr, Galileo zināja, ka visi viņa atklājumi ir pierādījumi Copernicanism, lai gan nav pierādījumu. Faktiski tā bija viņa teoriju, kas struktūras, kas ir vissvarīgākais šajā ziņā ir pretinieki, kas pārvietojas Zemes apgalvoja, ka gadījumā, ja Zemes griezt un ķermeņa tika izsvītrots no torņa būtu atpaliek tornis jo Zeme rotē vienlaikus cirst. Tā kā tas nav novērots praksē tas tika pieņemts kā pārliecinoši pierādījumi, ka Zeme ir kustībā. Tomēr Galileo jau zināja, ka institūcija būtu kritums novērots veidā uz rotējoša Zemes.

Pārējos novērojumus veic Galileo iekļauts novērošana sunspots. Viņš ziņoja šo diskursu par peldošās struktūras, ko viņš publicēja 1612 un pilnīgāk burtiem sunspots kas parādījās 1613. Šajā nākamajā gadā viņa divas meitas stājās franciskāņu Convent of St Matthew ārpus Florence, Virginia ņemot vārda māsa Maria Celeste un Livia vārda māsa Arcangela. Tā kā viņi bija dzimuši ārpus laulības, Galileo uzskatīja, ka viņi paši nekad nedrīkst precēties. Kaut Galileo izvirzīt daudz revolucionāru pareizu teoriju, viņš nebija pareiza visos gadījumos. Jo īpaši, ja trīs komētas parādījās 1.618 viņš iesaistījās polemiku par raksturs komēta. Viņš apgalvoja, ka viņi bija tuvu Zemes un radīto optisko refrakcija. Izraisījusi šī nelaimīgo arguments bija tāds, ka jezuīti sāka redzēt Galileo bīstamu pretinieku.

Neskatoties uz viņa privāto atbalstu Copernicanism, Galileo mēģināja novērst domstarpības, ko nevar sniegt publiskus paziņojumus par jautājumu. Tomēr viņš bija jāievelk domstarpības ar Castelli, kas bija iecelts par priekšsēdētāju matemātikas Pisa in 1613. Castelli bija students Galileo, un viņš bija arī atbalstītājs Koperniks. Tajā ir Medici palace in Florence sanāksmē 1.613 decembrī Grand Duke Cosimo II un viņa māte Grand Duchess Christina Lotringas, Castelli tika lūgts izskaidrot acīmredzamo pretrunu starp Kopernika teorijas un Bībele. Castelli aizstāvēja Kopernika stāvoklis enerģiski un rakstīja Galileo vēlāk stāstīja viņam, cik veiksmīgi viņš bija, lai izvirzītu argumentus. Galileo mazāk pārliecināts, ka Castelli bija uzvarējis argumentu rakstīja Vēstule Castelli viņam, apgalvojot, ka Bībele ir jāinterpretē, ņemot vērā to, ko zinātne ir pierādīts fakts. Galileo bija vairāki opozīcijas Florence un viņi pārliecināti, ka vēstules kopiju Castelli tika nosūtīts Inkvizīcijas Romā. Tomēr pēc pārbaudes tā saturu, ko viņi konstatēja tikai nelielu, ko tās var iebilst.

Katoļu Baznīcas svarīgākais rādītājs šajā laikā nodarbojas ar interpretācijas Bībele bija Cardinal Robert Bellarmine. Šķiet, ka viņš šajā laikā esmu redzējis maz iemeslu Baznīcas iesaistītajām uz Kopernika teoriju. Attiecīgie punkts bija vai Copernicus vienkārši bija izvirzījusi matemātiska teorija, kas ļāva aprēķina no debesu ķermeņiem nostāju padarīt vienkārši, vai arī viņš ierosina fizisku realitāti. Šajā laikā Bellarmine skatīta teoriju kā elegants matemātisko tāds, kas nav apdraudēt noteikta kristīgo ticību attiecībā uz struktūru Visumu.

In 1.616 Galileo uzrakstīja vēstuli Grand Duchess, kas enerģiski uzbruka no Aristoteļa sekotāji. Šajā darbā, ko viņš adresē Grand Duchess Christina Lotringas, viņš pausts bez gramatisko interpretāciju, Bībele, kad burtiska interpretācija būtu pretrunā faktiem par fiziskajā pasaulē pierāda ar matemātisko zinātni. Šajā Galileo teikts diezgan skaidri noteikts, ka viņam Kopernika teorija nav tikai skaitļošanas instruments, bet tā ir fiziska realitāte:

Es atzīt, ka Saule atrodas centrā un debesu orbs un nemaina vietu, un ka Zeme griežas uz sevi un dodas ap to apgriezieniem. Turklāt ... Es apstiprinu, šo viedokli ne tikai atspēkot Ptolemajs 's un Aristotle' s argumentus, bet arī ražo daudz, lai otra puse, jo īpaši dažas attiecas uz fiziskas sekas, kuru cēloņi, iespējams, nevar noteikt kādā citā veidā, un citi astronomijas atklājumi, un šos atklājumi skaidri atspēkot Ptolemaja sistēma, un viņi vienojas apbrīnojami ar šo citu atrašanās vietu un apstipriniet to.

Pope Paul V piespriež Bellarmine ir Sakrālās kongregācijas Index lemt par Kopernika teoriju. No Inkvizīcijas Cardinals tikās 1.616 februāris 24, un ņēma pierādījumus no teoloģiskās eksperti. Viņi nosodīja par Kopernika mācību, un Bellarmine jānogādā savu lēmumu attiecībā uz Galileo, kas nebija bijis personīgi iesaistīts pētījumā. Galileo bija aizliegts turēt Kopernika uzskatus, bet vēlāk notikumi, viņam tik norūpējusies par šo lēmumu Inkvizīcijas. Vissvarīgākais Maffeo Barberini, kurš bija cienītājs Galileo, tika ievēlēts par Pope Urban VIII. Tas notika tāpat kā Galileo grāmata Il saggiatore (Assayer) bija apmēram jāpublicē Accademia dei Lincei in 1.623 un Galileo bija ātri veltīt šim darbam, lai jaunā pāvesta. Darbam, kas aprakstīts Galileo jaunas zinātniskās metodes, un tajā ir slavens citātu uz matemātika

Filozofija ir rakstīts šajā lielajā grāmatā, Visumu, kas apzīmē pastāvīgi atvērts mūsu skatienu. Bet grāmatu nevar izprast, ja viena pirmā mācās saprast valodu un izlasīt rakstu zīmes, kuras tā ir rakstīta. Tas ir uzrakstīts valodā, matemātikā, un to īpašībām ir trijstūri, apļi, un citas ģeometrisko skaitļiem bez kuriem tas ir cilvēciski iespējams saprast vienu vārdu no tā, bez šiem viena ir klejojumi tumšā labirintā.

Pope Urban VIII aicināti Galileo pāvesta auditoriju sešas reizes, un to rezultātā Galileo domāt, ka katoļu baznīca nevarētu veikt jautājums Kopernika teoriju. Galileo, tādēļ nolēma publicēt savu viedokli uzskatīt, ka viņš to var darīt bez nopietnām sekām baznīcas. Tomēr šajā posmā viņa dzīve Galileo veselība bija slikta bieži bouts smagas saslimšanas un tā kaut arī viņš sāka rakstīt savu slaveno dialoga 1.624 pagāja viņam seši gadi, lai pabeigtu darbu.

Galileo mēģināja iegūt atļauju no Romas publicēt dialoga 1.630 taču nepierādīja viegli. Galu galā viņš ir saņēmis atļauju no Florence un ne Romas. In 1.632 februāris Galileo publicēts dialogs par divi galvenie sistēmām pasaulē - Ptolemaja un Kopernika. Tā ņem kā dialogs starp Salviati, kas iestājas par Kopernika sistēmas un Simplicio kas Aristotelian filozofs. Par grāmatu kulminācija ir argumentu Salviati ka Zeme kustas, kas bija balstīts uz Galileo teorijas paisumu. Galileo teorija plūdmaiņu bija pilnīgi nepatiesa neskatoties postulāts pēc Keplers jau bija izvirzījusi pareizo skaidrojumu. Tā bija neveiksmīga, jo ievērojams patiesības dialogu atbalstīt, ka arguments, ko GALILEO uzdotu spēcīgāko pierādījums Copernicus 's teorija būtu nepareiza.

Drīz pēc tam, kad publicēts dialogs par divi galvenie sistēmām pasaulē - Ptolemaja un Kopernika the Inkvizīcijas aizliedz tās pārdošanu un piesprieda Galileo ierasties Romā pirms tām. Slimība neļāva viņam dodas uz Romu līdz 1633. Galileo apsūdzības par pētījumā, kas sekoja bija tas, ka viņš bija pārkāpis nosacījumiem Inkvizīcijas in 1616. Taču dažādas versijas par šo lēmumu tika sagatavots pēc tiesas, nevis viens Galileo tika sniegts laikā. No Kopernika teorijas patiesība nebija jautājums tāpēc, ka tika ņemts tas, pie tiesas, ka šī teorija ir nepatiesa. Tas bija loģiski, protams, tā sprieduma 1.616 bija paziņojis, ka pilnīgi nepatiesa.

Atzīts par vainīgu, Galileo tika piespriests mūža ieslodzījums, bet teikums tika veikts diezgan labvēlīgi, un tā apmērs ir mājas arests, nevis apcietinājums. Viņš varēja dzīvot vispirms no Siena arhibīskapa un vēlāk atgriezties pie savām mājām Arcetri, netālu no Florences, bet nācās pavadīt atlikušo mūžu skatās vairāk, ko amatpersonas no Inkvizīcijas. In 1.634 viņš cieta smagu triecienu, kad viņa meita Virginia, māsa Maria Celeste, nomira. Viņa bija liels atbalsts, lai viņas tēvs ar savu slimību un Galileo aptumšoja un nevar strādāt par vairākiem mēnešiem. Kad viņš izdevās atsākt darbu, viņš sāka rakstīt diskursi un matemātiskās demonstrācijas par diviem jauniem zinātnes.

Pēc Galileo bija pabeidzis darbu pie diskursi tā bija kontrabandas no Itālijas, un veikti, lai Leidenes Holandē, kur tas tika publicēts. Tā bija viņa lielākā stingra matemātiska darbu, kas ārstēti problēmas impulsu, brīžus, un smaguma centriem. Liela daļa no šī darba aizgāja atpakaļ uz nepublicētiem idejas De Motu no aptuveni 1.590 un uzlabojumus, ko viņš izstrādāja laikā 1602-1604. In diskursi viņš attīstīja savas idejas par slīpu plakni, rakstiski:

Es pieņemu, ka ātrums ieguvis pats kustamo objektu pa dažādiem noslieces uz lidmašīnu ir vienādi, ja šīs plaknes augstums ir vienādas.

Tad viņš aprakstīts eksperiments, izmantojot svārstu, lai pārbaudītu viņa īpašumu slīpu plakņu un izmantot šīs idejas, lai sniegtu teorēma par paātrinājumu iestāžu brīvā kritiena:

Laiku, kurā noteiktas distances pārvieto pa objekts pārvietoties ar vienādu paātrinājumu no pārējais ir vienāds ar laiku, kad pašā attālumā būtu šķērso pašu kustamo objektu, kas pārvietojas ar vienādu ātrumu pusi maksimālā un gala ātrums iepriekšējā vienmērīgi paātrinātu kustību.

Pēc tam turpmāki rezultāti šā tipa viņš dod savu slaveno rezultātā, kas attālumu, ka ķermeņa pārvietojoties no atpūtas, ievērojot vienādus paātrinājums ir proporcionāls kvadrāta laiku.

Varētu sagaidīt, ka Galileo ir izpratne par svārsta, kas tam bija, jo viņš bija jauneklis, būtu novedis viņš dizains svārsta pulksteni. Patiesībā viņš tikai šķiet, ir doma par šādu iespēju pie beigām, viņa dzīvi un apmēram 1.640 viņš projekta pirmajā svārsta pulksteni. Galileo nomira agri 1.642 bet nozīme viņa pulksteni dizains noteikti bija guvis viņa dēls Vincenzo kas mēģināja veikt pulksteni Galileo plānu, bet neizdevās.

Tas bija skumjš beigām tik liels cilvēks mirt nosodījusi ķecerību. Viņa būs norādīts, ka viņš vēlas tikt apbedīts līdzās tēva ģimenes kaps in Santa Croce Basilica bet viņa radinieki baidījās, pilnīgi pareizi, ka tas varētu izraisīt iebildumus no baznīcas. Viņa ķermenis bija noslēptas un tikai ievieto soda kaps ir baznīca 1737 ar pilsoniskām iestādēm pret un daudzi Baznīcas vēlmēm. 1992 31 Oktobris, 350 gadus pēc Galileo nāves, Pope John Paul II piešķīra adresi vārdā, katoļu baznīca, kurā viņš atzina, ka kļūdas nav pielicis teoloģijas konsultantu gadījumā "Galileo". Viņš paziņoja, ka Galileo lieta slēgta, bet viņš nav jāatzīst, ka baznīca nepamatoti notiesātu Galileo atbildīgs par ķecerību, jo viņa uzskatu, ka Zeme griežas ap sauli.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland